Посета Железничком музеју

За ученике одељења 12, 21-1 и 21-2 организована је 29.02.2016. године посета Железничком музеју. На путу до музеја ученици су обишли споменике у Ташмајданском и Пионирском парку. У Железничком музеју разгледали су сталну поставку у оквиру које се налазе сигнална средства, сигнали, сигналне поставнице, телефони, железничке локомотиве, путничка и теретна кола, дрезине, макета пруге, старе униформе и редови вожње, железничке карте и разни други предмети који прате историјат железнице у Србији. Захваљујући кустосима музеја, ученици су са задовољством путовали кроз време од парне локомотиве до електро вуче.

Посету су реализовали наставник историје Драгана Мандић и наставници саобраћајне групе предмета Зорица Митић Петковић, Ана Пантић, Сања Милојевић, Весна Сарајлић, Југослав Трифуновић  и Наташа Ђокић.

Датум уноса:01.03.2016

Одржане припреме за учеснике мобилности у Немачкој

Брига о репродуктивном здрављу жена почиње од рођења

Шта је репродуктивно здравље? Које је право време за први преглед гинеколога? Kако се спречава непланирана трудноћа? Како се изводи намерни прекид трудноће? Како се спречава...