Посета Цркви Светог Марка

Ученици одељења 11-2,17 и 18 који похађају верску наставу посетили су у петак, 17.03.2017. године, Цркву Светог Марка. Посету су организовали Саша Ђокић, наставник верске наставе и Наташа Ђокић, наставник саобраћајне групе предмета, која је искористила прилику да током шетње ученицима скрене пажњу на скретнице и укрштаје за трамвајски саобраћај. На тај начин је употпуњено њихово знање из предмета Железничка постројења. Током посете Цркви, наставник верске наставе Саша Ђокић упознао је ученике са историјским и верским значајем ове грађевине. Ученици су уживали у пријатној шетњи која је пре свега имала образовни карактер.

Датум уноса:20.03.2017

Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје одржано је у нашој школи 24.03.2018.године. На Градско такмичење, које ће бити одржано 28.04.2018. године, пласирало се 5 ученика, а међу њима су и наши уче...

Резултати општинског такмичења из историје