Општинско такмичење рецитатора

У организацији удружења Пријатељи деце београдске општине Палилула, у Основној школи „Раде Драинац“ у Борчи, одржано је Општинско такмичење рецитатора ученика средњих школа са територије Општине Палилула. Чланови жирија, глумица Александра Ђурић и драмски педагог Душанка Почгов, доделили су ученицима Железничке техничке школе Данијели Радоњић 3/12 и Александру Герасимовском 4/11 треће, а Анђели Цветковић 3/12 друго место. Била је ово дивна прилика да средњошколци са Палилуле уживају у лепоти поезије, изражајном казивању стихова и лепом дружењу.  Такмичење је реализовано 20. марта 2017. године.

Датум уноса:21.03.2017

Упис у први разред

У школској 2017/2018. години Железничка техничка школа уписује 210 ученика на шест образовних профила. подручје рада САОБРАЋАЈ BGPA SD 4I02S

Републичко такмичење из историје