Добровољно давање крви

ЖТШ

У четвртак, 11.05.2017. године, у библиотеци Дома ученика средње железничке школе, а у организацији Железничке техничке школе  и Института за давање крви Србије, одржана је традиционална пролећна акција добровољног давања крви.  Као и претходних  година и овог  пролећа наши ученици су исказали велику хуманост одазвавши се у значајном броју. У акцији је учествовало 36 ученика. Следећа акција добровољног давања крви планирана је за јесен 2017. године.

Датум уноса:12.05.2017

Човек човеку

Ове године навршава се 125 година од рођења јединог нобеловца са јужнословенских простора, Иве Андрића. Тим поводом, на месечном нивоу, у Задужбини Иве Андр...

43. песничка сусретања деце и младих Београда