9. maј - Dan Evropе

9. мај - Дан Европе

ЖТШ

Традиционално, низом разноврсних активности, Канцеларија за европске интеграције обележава Дан Европе. Ове године Канцеларија je у сарадњи са удружењем грађана Грађанске иницијативе организовала обележавање 9. маја, Дана Европе, у четири средње школе у Београду.

Наставник социологије Нада Бањанин Ђуричић одржала је час делиберације (промишљања) у нашој Школи, у одељењима 31-1 и 31-2.

На часу грађанског васпитања, који је трајао 90 минута, анализиран је текст на тему:Србија и Европска унија – колико су нам блиске културе, вредности и идентитети. Питање о којем су ученици промишљали гласило је: Да ли Србија и Европска унија подржавају исте вредности, културу и идентитет?

Датум уноса:15.05.2017

Резултати општинског такмичења из историје

Резултати општинског такмичења из историје за средње стручне школе I разред

Успех на Републичком такмичењу из историје