Европски шампион

На Европском првенству у кик-боксу, одржаном у Скопљу  од  2. до 9. септембра 2017. године,  наш ученик Владимир Броћета 41-1  освојио је златну медаљу. Владимир је био најбољи у класи јуниора до 89 килограма у дисциплини кик-лајт контакт. Честитамо Владимиру на великом успеху, а уверени смо да је ово само почетак његовог пута до светске славе.

Датум уноса:16.09.2017

Огледни час "Дан размишљања"

У среду, 13. марта 2019. године, у Железничкој техничкој школи одржан је огледни час „Дан размишљања“, на којем је као наставно средство коришћена дигитална прича, креирана у програмима

Сећање на Југославију