Посета Музеју жртава геноцида

Изложба Музеја жртава геноцида под називом „Страдање српског и осталог мањинског становништва на Косову и Метохији 1998. године“ отворена је у среду 15. новембра 2017. године у 18.00 часова. Аутори изложбе су историчари Бојан Ђокић, докторанд и др Ненад Антонијевић. Одлазак двадесет ученика одељења 31-1, 42, 43 и 46 на отварање изложбе у холу Народне банке Србије на Славији, организовала је наставница социологије и грађанског васпитања Нада Бањанин Ђуричић са наставником верске наставе Сашом Ђокићем.

Датум уноса:20.11.2017

Помозимо деци из Свратишта на Звездари и Новом Београду

Позивамо све ученике и запослене у Железничкој техничкој школи да се одазову и учествују у хуманитарној акцији «Ученици ЖТШ-а за децу из  Свратишта «Звездара» и «Нови Београд». Овим малиша...

Ученици ЖТШ-а за децу из Свратишта

Захваљујући иницијативи одељења 4-2, током децембра месеца у Железничкој техничкој школи реализована је хуманитарна акција „Ученици ЖТШ-а за децу Свратишта на Звездари и Новом Београду“.