Посета Музеју жртава геноцида

Изложба Музеја жртава геноцида под називом "Страдање српског и осталог мањинског становништва на Косову и Метохији 1998. године" отворена је у среду 15. новембра 2017. године у 18.00 часова. Аутори изложбе су историчари Бојан Ђокић, докторанд и др Ненад Антонијевић. Одлазак 20 ученика одељења 3-11, 42, 43 и 46 на отварање изложбе у холу Народне банке Србије на Славији, организовала је наставница социологије и грађанског васпитања Нада Бањанин Ђуричић са наставником верске наставе Сашом Ђокићем.

Датум уноса:20.11.2017

Отуђење

Дом омладине Београда у сарадњи са „Студио центром“ организовао је програм едукативних позоришних представа за тинејџере. Тако су у среду, 10.10.2018. године, ученици одељења 3-61

Кораци у избору студија