Поносим се својим прецима

Удружење Пријатељи деце београдске Општине Палилула организовало је током новембра месеца за ученике основних и средњих школа са територије Општине Палилула литерарни конкур на тему „ Поносим се својим прецима“.  Чланови Литерарне секције Железничке техничке школе учествовали су на конкурсу а прво место освојила је наша ученица Наталија Максимовић 12, друга награда припала је Јовани Ђуровић 1-61, а трећа ученику Милану Бријаку 1-61. Чланови Литерарне секције настављају свој стваралачки рад, који ће надамо се и на будућим такмичењима бити вреднован признањима.

Датум уноса:20.11.2017

Међународни пројекат „Учење кроз праксу – успех у будућности“

Дружење представника Ученичких парламената у ОШ „Јован Цвијић“ из Београда

У четвртак, 21.12.2023. реализована је посета представника Ученичког парламента Железничке техничке школе  Oсновној школи „Јован Цвијић“ као наставак сарадње Ученичких парламената наше ...