Поносим се својим прецима

Удружење Пријатељи деце београдске Општине Палилула организовало је током новембра месеца за ученике основних и средњих школа са територије Општине Палилула литерарни конкур на тему „ Поносим се својим прецима“.  Чланови Литерарне секције Железничке техничке школе учествовали су на конкурсу а прво место освојила је наша ученица Наталија Максимовић 12, друга награда припала је Јовани Ђуровић 1-61, а трећа ученику Милану Бријаку 1-61. Чланови Литерарне секције настављају свој стваралачки рад, који ће надамо се и на будућим такмичењима бити вреднован признањима.

Датум уноса:20.11.2017

Нови број ЗЕН-а

О актуелним дешавањима у школи, вестима са пруге, легендарним стрип јунацима и другим занимљивим темама сазнајте више у новом броју ЗЕН-а.

Свечана додела диплома

У среду, 20.06.2018. године, у Свечаној сали Железничке техничке школе додељене су дипломе и пригодни поклони одличним ученицима матурских одељења и завршних разреда.  Награђени су и најбо...