Општински крос

Општина Палилула је низом манифестација обележила своју славу  Марковдан. У четвртак, 9.5.2019. године, поводом Марковдана одржан је  крос на коме је учествовало седамнаест ученика из Железничке техничке школе. У оштрој конкуренцији средњошколаца са Палилуле наш ученик Урош Глигорић  3-62 успео је да се избори за  треће место. Честитамо Урошу и наставници физичког васпитања Јелици Драгутиновић, која је организовала учешће наших ученика и припремила их за такмичење.

Датум уноса:09.05.2019

Петком за будућност

У петак, 24. маја 2019. године, с почетком у 12 сати и 30 минута, у Свечаној сали ,,Др Дејан Алексић” одржана је презентација под називом ,,Петком за будућност”.

Историја на терену

Наставник историје Рајка Голубовић организовала је током маја 2019.  године часове историје на терену. Часовима су присуствовали ученици одељења 2-11 и 2-12.    ...