Размена искустава

Тренутно се одвија обука за техничаре вуче за лиценцу Европске уније за управљање возовима, коју уз подршку компаније „Die Länderbahn GmbH DLB“ у Немачкој похађају и бивши ђаци Железничке техничке школе.
У среду, 23.10. 2019. године, у Свечаној сали "Др Дејан Алексић", имаћете изузетну прилику да из прве руке чујете искуства из Центра за обуку у месту Нојмарк, о теоретској настави у учионици, практичној обуци у радионици и на колосеку, интензивном учењу немачког језика са нагласком на стручној техничкој терминологији, као и осталим детаљима програма и могућностима пријаве.

Датум уноса:22.10.2019

Такмичење из саобраћајних прописа

Поводом Дана школе, који свечано обележавамо 1. октобра, наставници саобраћајне групе предмета организовали су у среду, 25.09.2019. године, такмичење из саобраћајних прописа на коме су уче...

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.