Школа данас

Данас је Железничка техничка школа модерна образовно-васпитна установа  која ученицима обезбеђује висок степен знања из стручних и општеобразовних предмета. Кабинети су опремљени савременим наставним средствима: рачунарима, мемо таблом, пројекторима итд. У школи се налазе и бројни уређаји и макете из подручја рада саобраћаја и електротехнике који обезбеђују примену принципа очигледности у настави. У току је опремање и уређење школског простора, набавка нових наставних средстава и обнављање школског инвентара јер намеравамо да обезбедимо ученицима што пријатније услове за рад.

Датум уноса:02.03.2015

Конкурс за ученике

Припремне активности за прославу 8. марта

Стручни сарадник, школски психолог Јелена Милић, организовала је за ученике одељења 2/2 занимљиву радионицу о изради цветних аранжмана од украсне хар...