Школа данас

Данас је Железничка техничка школа модерна образовно-васпитна установа  која ученицима обезбеђује висок степен знања из стручних и општеобразовних предмета. Кабинети су опремљени савременим наставним средствима: рачунарима, мемо таблом, пројекторима итд. У школи се налазе и бројни уређаји и макете из подручја рада саобраћаја и електротехнике који обезбеђују примену принципа очигледности у настави. У току је опремање и уређење школског простора, набавка нових наставних средстава и обнављање школског инвентара јер намеравамо да обезбедимо ученицима што пријатније услове за рад.

Датум уноса:02.03.2015

Ученици за децу Свратишта

26.12.2019. године ученици одељења 42 обрадовали су децу Свратишта и својим делом показали хуманост и савесност. Током месеца децембра ученици су спровели акцију за децу улице.

На Краљевском двору

За ученике првог разреда и ученике одељења 4/2 организована је у четвртак, 26.10.2019. године, посета Краљевском двору на Дедињу. Ученици су обишли дворски комплекс, Бели двор, Краљевски д...