Школа данас

Данас је Железничка техничка школа модерна образовно-васпитна установа  која ученицима обезбеђује висок степен знања из стручних и општеобразовних предмета. Кабинети су опремљени савременим наставним средствима: рачунарима, мемо таблом, пројекторима итд. У школи се налазе и бројни уређаји и макете из подручја рада саобраћаја и електротехнике који обезбеђују примену принципа очигледности у настави. У току је опремање и уређење школског простора, набавка нових наставних средстава и обнављање школског инвентара јер намеравамо да обезбедимо ученицима што пријатније услове за рад.

Датум уноса:02.03.2015

Интересовање за имунизацију

Сви запослени у Железничкој техничкој школи своје интересовање за имунизацију против вируса КОВИД-19 могу исказати попуњавањем пријаве на следећем линку:

Наши професори у Лексикону стваралаца

У намери да јавност буде упозната са стручним и научним стваралаштвом просветних радника, удружење KLETT друштво за развој образовања објавило је Лексикон стваралаца у предуниверзитетском ...