Марковић Лука - мастер инжењер рударства

Након завршетка ЖТШ-а неки наши ученици се запосле у струци, неки ван струке, а многи се определе за наставак школовања на неком од факултета Београдског универзитета. На Рударско-геолошком факултету 12.03.2024. године уручене су дипломе мастер инжењерима рударства, а један од њих је и наш ученик Лука Марковић. Лука је у Железничкој техничкој школи стицао знања на образовном профилу саобраћајно-транспортни техничар. Током школовања био је одличан ученик, диван друг, а истицао се и у ваннаставним активностима. Честитамо Луки и желимо му много успеха у даљој каријери.

Датум уноса:15.03.2024

Конкурс за наставнике и стручне сараднике

Песници данашњице, гласови сутрашњице

У оквиру пројекта „Песници данашњице, гласови сутрашњице“ 06.12.2023.године, нашу школу су посетили представници организације „Хартефакт“, песник Алекса Крстић и Миљ...