Успех на радионици о предузетништву

Неколико протеклих година Железничка техничка школа сарађује са Канцеларијом међународнe асоцијациje AIESEC која се налази на Факултету организационих наука у Београду. Ове године ученици наше школе похађали су радионицу о предузетништву "Entrepreneurship For Youth" у оквиру које су учествовали на такмичењу у изради старт-ап бизнис плана.
Радионица је ове године први пут одржана онлајн, од 23. јануара, и трајала је пет недеља.
Пројекат на коме су, заједно са другим учесницима, радили наши матуранти Валентина Илић 4/6-2 и Марко Крстић 4/6-1 освојио је прво место, док је тим у коме су биле наше ученице Наташа Богдановић 4/6-1 и Јована Радека 4/2 освојио друго место. На овој радионици учествовале су и Јована Ђуровић 4/6-1 и Софија Симоновић 3/6-1. Честитамо нашим матурантима на овом изузетном успеху.

Датум уноса:28.06.2021

АКТУЕЛНОСТИ

Мобилност на Кипру

У оквиру Еразмус+ пројекта ...

Детаљи »


Паметно и безбедно

  Миланка Цакић и Драгана Петковић Живанков, представнице тима Националног контакт центра за безбедност деце на интернету, одржале су ученицима Железничке техничке школе предавање ...

Детаљи »


Један динамичан школски дан

  Дана 5.06.2025. одељење 1-2, у оквиру вежби из предмета Железничка инфраструктура, обишли су у железничком чвору Београд станицу Овча, стајалиште Панчевачки мост и Вуков споменик...

Детаљи »


Психолошка секција

По први пут у н...

Детаљи »