Бронза у одбојци

Општинско такмичење у одбојци одржано је 16. децембра 2024. године у Спортском центру Падинска скела. Наше одбојкашице изгубиле су од екипе Пете београдске гимназије и освојиле треће место. Екипу је припремала Јелица Драгутиновић, наставница физичког васпитања. Нашим одбојкашицама честитамо бронзано одличје. 

Датум уноса:17.12.2024

АКТУЕЛНОСТИ

Сајам запошљавања и стручних пракси

  Сајам запошљавања и стручних пракси у железничком сектору и другим делатностима одржан је у Железничкој техничкој школи 5.12.2024. године. На Сајму с...

Детаљи »


Посета индустријском комплексу MIND PARK

  За ученике четвртог разреда образовног профила Техничар вуче и наставнике Железничке техничке школе 30. октобра 2024. године организована је стручна посета индустријском комплекс...

Детаљи »