Хумани отправници

Из „Србија воза“ а.д. стигла је похвала за наше ученике Владимира Броћету 4 1-1, Огњена Зебића 4 1-1,  Алекандра Лазића 4 1-1 и Милоша Поповића 4 1-1  јер су 06.08.2017. године  за време ванредног догађаја у станици Прибој, када је воз бр.431 стајао више од два сата, понудили помоћ  шефу станице и заједно са возопратним особљем делили путницима храну и освежење. Они су такође охрабривали путнике и утицали на стварање позитивне атмосфере. Веома смо поносни на наше ученике јер су показали зрелост и хуманост. Верујемо да ће једнога дана бити успешни отправници.

Датум уноса:15.09.2017

Успех на Републичком такмичењу из историје

Републичко такмичење из историје одржано је од 26.05. 2018. године у Гимназији у Зрењанину. Ученици Железничке техничке школе постигли су изванредне резултате:

Традиционална такмичења поводом Дана школе

Поводом Дана Железничке техничке школе, који се обележава 1. октобра, традиционално су одржана школска такмичења из математике и области саобраћаја. На такмичењу из математике учествовали су ученици свих раз...