Такмичење из прве помоћи

ЖТШ

У суботу, 13.05.2017. године, у организацији Црвеног Крста–Палилула, одржано је Oпштинско такмичење из пружања прве помоћи. Екипу Железничке техничке школе чинили су следећи ученици: Даша Шевић 16-2, Филип Игњатовић 16-1, Милица Станисављевић 16-1, Дејана Костић 12, Љубица Станисављевић 16-1 и Јована Поповић 16-2.

На такмичењу је учествовала и ученица одељења 42 Тришић Тијана као симулант. Представници наше школе освојили су треће место и на тај начин достојно представљали школу. Била је ово лепа прилика да се ученици са Палилуле друже и такмиче у Ташмајданском парку, обучавајући се притом за веома значајан и хуман задатак као што је спасавање људских живота. У пратњи ученика био је Александар Тошић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:16.05.2017

Одржан вебинар за наставнике средњих стручних школа

Прваци Општине Палилула

На Општинском такмичењу у кошарци које је одржано 23. 10.2023. у Спортском центру ,,Падинска Скела" екипа Железничке техничке школе освојила је прво место. Честитамо нашим т...