Филм „Сећање”

Филм „Сећање“ је приредио ученик Милош Поповић са наставницом Надом Бањанин Ђуричић, Драгославом Живковићем, бившим учеником наше школе и Данијелом Радоњић.

Филм је приказан у оквиру свечане комеморације „Сећање у нашим очима - са генерације на генерацију“ која је, поводом обележавања Међународног дана сећања на жртве Холокауста, организована 24. јануара 2017. године у Културном центру Рекс. Филм је приказан и на комеморацији поводом обележавања годишњице депортације суботичких Јевреја, 16. јуна 2017. године у Великој већници Градске куће у Суботици.

Датум уноса:06.05.2017

Европски шампион

На Европском првенству у кик-боксу, одржаном у Скопљу  од  2. до 9. септембра 2017. године,  наш ученик Владимир Броћета 41-1  освојио је златну медаљу. Владимир је б...

Резултати општинског такмичења из историје