Млади и поткултурни стилови

На такмичењу из социологије у писању есеја које, за ученике средњих школа и гимназија, организују Српско социолошко друштво и Филозофски факултет у Београду, 2014. године понуђена је општа тема „Млади и поткултурни стилови". Ученик Љубомир Цветановић је свој есеј насловио „Кад поткултура прелази у контракултуру: случај скинхед“. Менторка рада је била Нада Бањанин Ђуричић. Његов рад је пласиран међу четири најбоља, те га је представљао на Филозофском факултету у Београду, а затим на Филозофском факултету у Нишу.

„Кад поткултура прелази у контракултуру: случај скинхед“

Датум уноса:02.02.2015

Природа Свете горе и Хиландара

Промоција књига из едиције ,,Природа Свете горе и Хиландара" одржана је 18.10.2023. у крипти Храма Светог Саве. Овом изузетном догађају присуствовали су и ученици одељења 3/1 и 3/3-1 у пра...