Промоција на Сајму образовања

У суботу, 10.03.2018. године, у Основној школи „Исидора Секулић“ у Београду, одржан је Сајам средњих школа за основце завршних разреда.  Представници наше школе, ученици Владимир Јовановић 46, Лазар Марковић 23 и Тијана Арифовић 21-2 и наставници Рајка Голубовић и Наташа Ђокић, поделили су заинтересованима информативни материјал и презентовали будућим средњошколцима могућности које им пружа даље образовање у Железничкој техничкој школи. Након дружења са основцима представници наше школе посетили су Железничку станицу Београд.

Датум уноса:12.03.2018

Конкурс за ученике

Марковић Лука - мастер инжењер рударства

Након завршетка ЖТШ-а неки наши ученици се запосле у струци, неки ван струке, а многи се определе за наставак школовања на неком од факултета Београдског универзитета. На Ру...