Резултати општинског такмичења из историје

Резултати општинског такмичења из историје за средње стручне школе I разред

шифра

име и презиме

школа

наставник

бодови

место

1024

 Стефан  Миловановић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

45

III

1031

Андреја Милованчевић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

42

III

1014

 Момчило Вагић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

36

 

1016

Петар Тодоровић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

28

 

1020

Урош Ивковић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

24

 

1027

Душан Луковац

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

23

 

1015

Лазар Живковић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

23

 

1029

Лука Камиџорац

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

20

 

1010

 Немања  Гулић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

18

 

 

Резултати општинског такмичења из историје за средње стручне школе II – IV разред

шифра

Име и презиме

Школа

Наставник

бодови

место

1012

Владимир Јовановић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

48

II

1023

 Алекса Станковић

Железничка техничка школа

Рајка Голубовић

45

II

1025

 Мирослав  Милошевић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

36

 

1013

 Павле Крстић

ЕТШ "Раде Кончар"

Петар Иванковић

25

 

1019

Божидар Манић

Пољопривредна школа ПКБ

Наташа Ђука

21

 

 

Резултати општинског такмичења из историје за гимназије

Шифра

Име и презиме

Школа

Наставник

Бодови

Место

II година - друштвено-језички

1011

 Војислав Билбија

Пета београдска гимназија

Јелена Костић

11

 

III година - природно-математички смер

1030

Стефан Обрадовић

Пета београдска гимназија

Јелена Костић

20

 

1017

Павле Станаревић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

26

 

1028

Александар Јовановић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

22

 

II година - природно-математички

1022

Софија Бркић

Пета београдска гимназија

Марко Пиштало

11

 

1026

Катарина Кузмановски

Пета београдска гимназија

Славица Марковић

24

III

             

 

Датум уноса:27.03.2018

АКТУЕЛНОСТИ

Хумани отправници

Из „Србија воза“ а.д. стигла је похвала за наше ученике Владимира Броћету 4 1-1, Огњена Зебића 4 1-1,  Алекандра Лазића 4 1-1 и Милоша Поповића 4 1-1 ...

Детаљи »


Студијска посета Борском руднику

У суботу, 21. октобра 2017. године, Центар за истраживање и едукацију о Холокаусту организовао је студијску посету Борском руднику и повезаним локацијама на којима се за време Другог светс...

Детаљи »


Да ли знаш ко сам

Центар за истраживање и едукацију о Холокаусту, у партнерству са организацијама форумЗФД и Романипен, организовао је симпозијум за наставнике основних и средњих школа у Србији „Како присту...

Детаљи »


Општинско такмичење у одбојци

Чланови одбојкашке секције Железничке техничке школе учествовали су на Општинском такмичењу у одбојци, које је одржано  21.11.2017. године у Хали спортова „Падинска Скела“.  У јакој конкур...

Детаљи »


Европски шампион

На Европском првенству у кик-боксу, одржаном у Скопљу  од  2. до 9. септембра 2017. године,  наш ученик Владимир Броћета 41-1  освојио је златну медаљу. Владимир је б...

Детаљи »


О постојаности љубави

Поводом обележавања 125 година од рођења Иве Андрића, Задужбина Иве Андрића уприличила је још један књижевни матине. „Убавка и Мандарин“ је прича о постојаности љубави и брачној срећи, нас...

Детаљи »


Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје одржано је у нашој школи 24.03.2018.године. На Градско такмичење, које ће бити одржано 28.04.2018. године, пласирало се 5 ученика, а међу њима су и наши уче...

Детаљи »


Такмичење из верске наставе

У Шестој београдској гимназији одржано је 25.03.2017. године  Општинско такмичење из верске наставе. Нашу школу представљали су ученици Данијела Мирић 1-11, Марко Ђуричић 3-3, М...

Детаљи »


Поносим се својим прецима

Удружење Пријатељи деце београдске Општине Палилула организовало је током новембра месеца за ученике основних и средњих школа са територије Општине Палилула литерарни конкур на тему &bdquo...

Детаљи »