Градско такмичење из историје

ЖТШ

Градско такмичење из историје одржано је 28.04.2018. године у  Десетој београдској гимназији „Михаило Пупин“. На овом такмичењу нашу школу су представљали ученици:  Стефан Миловановић 1-11, Алекса Станковић 1-62, и Владимир Јовановић 46.

Они су  и на овом нивоу такмичења достојно представљали школу  и  остварили пласман на Републичко такмичење, које ће се одржати у Зрењанину од 25. до 26.05.2018. године. Нашим ученицима и наставнику историје Рајки Голубовић желимо много среће, а с обзиром на то да се вредно припремају верујемо да успех неће изостати.

Датум уноса:05.05.2018

Вицешампиони Београда

На Првенству града у рукомету за ученике средњих школа, које је одржано у Хали спортова ,,Ранко Жеравица", 5.03.2024. године, наши ученици Дарко Бандовић, Огњен и Лука Петровић, Алекса Ојданић, Урош Динић, Урош Граховац...