Трка за срећније детињство

У  циљу промовисања хуманитарних вредности и здравих стилова живота, ученици Железничке техничке школе учествовали су на традиционалној „Трци за срећније детињство“, а наставници  су приложили новац   за помоћ угроженима.  Учешће су организовали наставници физичког васпитања  Јелица Драгутиновић, Снежана Спасојевић и Горан Петровић. У конкуренцији дечака, у трци на 800 метара, Никола Аврамовић 32 освојио је друго место, а Матија Кашиковић 45 треће. Од девојчица је најуспешнија  била Тамара Олујић 32, која се изборила за друго место. Трка за срећније детињство одржана је у Београду, на стадиону ОФК „Београд“, 16. октобра 2018. године у организацији Црвеног крста Србије.

Датум уноса:17.10.2018

Одржан угледни час „АПБ – идејно решење, израда и примена“

Резултати школског такмичења из енглеског језика

У организацији Стручног већа за стране језике 20. фебруара 2024. године одржано је Школско такмичење из енглеског језика за ученике свих разреда, на којем је учествовало 46 учени...