Посета Дунав станици

Наташа Живановић, наставник саобраћајне групе предмета, организовала је за ученике одељења 23 посету Дунав станици. Током посете ученици су са наставником поновили део градива из предмета Железничка постројења, а упознали су се и са основама предмета Вучна возила и Вучена возила, који ће бити заступљени наставним планом и програмом у старијим разредима. Неки ученици су искористили прилику да уђу у дрезину 915, моторно возило за железничке потребе, и да се упознају са начином рада ове машине. Посета је реализована 04.12.2018. године.

Датум уноса:04.12.2018

Стручно путовање ученика матурских и завршних разреда

Школске 2018/2019. године организовано је стручно путовање за ученике матурских и завршних разреда у периоду од 25.3. до 30.3.2019. године. У пратњи директора школе Златка Радосављевића и ...

Огледни час "Дан размишљања"