Промоција у Смедеревској Паланци

У Oсновној школи "Олга Милошевић" у Смедеревској Паланци, одржан је Сајам образовања. У оквиру програма професионалне орјентације, ученицима осмог разреда и њиховим родитељима представљене су средње стручне школе и њихови образовни профили. Осим ученика школе домаћина, Сајму су присуствовали и ученици других школа из Смедеревске Паланке,  који су на овај начин могли да добију комплетне податке о школама и образовним профилима. Железничку техничку школу представљали су наставници Наташа Живановић, Зорица Митић Петковић и Предраг Стјепчевић као и ученици одељења  2/3 Стефан Филиповић и Младен Спасић.

Датум уноса:31.03.2019

Огледни час "Дан размишљања"

У среду, 13. марта 2019. године, у Железничкој техничкој школи одржан је огледни час „Дан размишљања“, на којем је као наставно средство коришћена дигитална прича, креирана у програмима

У посети филмском свету возова

Дана 25.октобра 2018.године, чланови Филмске секције Железниче техничке школе, као и други заинтересовани ученици, присуствовали су  пројекцији циклуса филмова „Главна железничк...

Ученици ЖТШ-а за децу из Свратишта

Захваљујући иницијативи одељења 4-2, током децембра месеца у Железничкој техничкој школи реализована је хуманитарна акција „Ученици ЖТШ-а за децу Свратишта на Звездари и Новом Београду“.