Општински крос

Општина Палилула је низом манифестација обележила своју славу  Марковдан. У четвртак, 9.5.2019. године, поводом Марковдана одржан је  крос на коме је учествовало седамнаест ученика из Железничке техничке школе. У оштрој конкуренцији средњошколаца са Палилуле наш ученик Урош Глигорић  3-62 успео је да се избори за  треће место. Честитамо Урошу и наставници физичког васпитања Јелици Драгутиновић, која је организовала учешће наших ученика и припремила их за такмичење.

Датум уноса:09.05.2019

Песници Његошу

У понедељак, 24.12.2018. године, у  оквиру Шестих међународних Његошевих вечери поезије, одржан је Митинг поезије „Песници Његошу“.  У препуној  Малој сали Коларчеве задужбине уводну бесед...

Огледни час "Дан размишљања"