Железничко благо Београда

У четвртак, 12.09.2019. године, ученици одељења 2-7 и 2-8 присуствовали су отварању изложбе "Железничко благо Београда као уметничка инспирација", која је уприличена у Железничком музеју у оквиру манифестације "Дани европске баштине". На изложби су имали прилику да виде део фотографског материјала који је прикупљен током рекогносцирања терена на тлу Београда. Железница је од свог настанка била инспирација уметницима. Вероватно је реч о чудесној енергији сталног путовања која се издиже изнад пруге и станице. Осим слика, на изложби су  представљени и предмети уметничког занатсва који су коришћени на железници и сада сведоче о давном времену и воде нас у историју. Посету је организовала Наташа Живановић, наставник саобраћајне групе предмета.

Датум уноса:12.09.2019

Међународни пројекат „Учење кроз праксу – успех у будућности“

,,Кратак је живот ко сан, дела су вечита тек"(Стерија)

Претходна недеља протекла је у знаку бројних активности наших ученика и наставника. Ученици одељења 3/2 памтиће један дан на практичној настави по занимљивом путовању у Вршац. Осим што су ...