У посети Астрономској опсерваторији

Ученици и наставници Железничке техничке школе посетили су Астрономску опсерваторију на Звездари. Посета је реализована 16.10.2019. године. Групу су чинили ученици одељења  1/3, 2/1-2, 2/7 и 4/3, а посету су организовали наставници Татјана Павела, Зорица Митић Петковић, Наташа Живановић  и Ана Пантић. У библитеци Опсерваторије за ученике и наставнике одржано је предавање о историји развоја астрономије у нашој земљи као и о историјском развоју летилица и путавању људи у свемир. Након уводног предавања ученици су обишли и телескоп где су се упознали са начином његовог функционисања.

Датум уноса:18.10.2019

Такмичење из саобраћајних прописа

Поводом Дана школе, који свечано обележавамо 1. октобра, наставници саобраћајне групе предмета организовали су у среду, 25.09.2019. године, такмичење из саобраћајних прописа на коме су уче...

Интересовање за имунизацију