Добро дошли у моје село

„ДОБРО ДОШЛИ У МОЈЕ СЕЛО“ је огледни час одржан у Железничкој техничкој школи са ученицима/цама одељења 4-6-1 и гостима, ученицима/цама гимназије „Патријарх Павле“. На креативан, интерактиван и оригиналан начин, учило се о мултикултуралности, интеркултуралности, интеграцији, асимилацији, личном и колективном идентитету. Часу су присуствовале Весна Костић, професорка историје и Зорана Матићевић Вукадиновић, професорка социологије. Истог дана у преподневним часовима Нада Бањанин Ђуричић одржала је овај огледни час и у Трећој београдској гимназији.

Датум уноса:23.10.2019

Матурски испит - испитна питања за изборне предмете

Испитна питања за изборни предмет Технологија робног превоза

Прослава Светог Саве