Свечана додела диплома 2021.

У понедељак, 21.јуна 2021. године, уручене су дипломе ученицима матурских и завршних одељења, а директор школе Златко Радосављевић уручио је награде одличним ученицима и онима који су се посебно истакли - ученику генерације Драгану Међедовићу 4/1-2 и најбољим ученицима у одељењима матурских и завршних разреда: Милици Баковић 4/1-1, Вукосави Стаменић 4/2, Милану Миљушу 4/3, Анђелки Попoвић 4/6-1, Бојану Савићу 4/6-2, Невени Милићевић 3/7 и Мирјани Будимчевић 3/8. Честитамо нашим матурантима и желимо им много успеха у даљем школовању и раду.

Датум уноса:28.06.2021

Интересовање за имунизацију

Сви запослени у Железничкој техничкој школи своје интересовање за имунизацију против вируса КОВИД-19 могу исказати попуњавањем пријаве на следећем линку:

Добро дошли у моје село

„ДОБРО ДОШЛИ У МОЈЕ СЕЛО“ је огледни час одржан у Железничкој техничкој школи са ученицима/цама одељења 4-6-1 и гостима, ученицима/цама гимназије „Патријарх Павле“. На креативан, интерактиван и оригиналан начин, учило...