Градско такмичење из историје

Градско такмичење из историје одржано је 02.04.2023. године у Земунској гимназији. Железничку техничку школу  достојно су представљали ученици Јован Јашић 2-2,  који је освојио  прво место , Урош Глишовић 1-1-2, освојио друго место   и  Матеја Стојиљковић 2-2 и Страхиња Огњановић 1-5 који нису успели да освоје предвиђених  90 % бодова за пласман на Републичко такмичење. Ученици   Јован Јашић и Урош Глишовић на  такмичењу су остварили одличан резултат  па се налазе  међу седам ученика из Београда  који су се  пласирали за Републичко такмичење.  Желимо им много среће и успеха на Републичком такмичењу.

Датум уноса:10.04.2023

Конкурс за наставнике и стручне сараднике

Републичко такмичење из историје

Републичко  такмичење из историје одржано је 20.05.2023. године у Пожаревачкој гимназији, која је основана  указом  кнеза Михаила 1862. године.

Прваци Општине Палилула

На Општинском такмичењу у кошарци које је одржано 23. 10.2023. у Спортском центру ,,Падинска Скела" екипа Железничке техничке школе освојила је прво место. Честитамо нашим т...