Коначна одлука о учесницима мобилности на Кипру

ШколаЕразмус

С обзиром на то да у назначеном року није било жалби на одлуке комисије за избор учесника мобилности ученика четвртог разреда образовног профила Електротехничар телекомуникација у оквиру пројекта „Учење кроз праксу – успех у будућности“, у складу са условима Конкурса и дефинисаним критеријума донета је коначна одлука да у мобилности учествују ученици: Никола Ампевски, Лазар Босић, Валентина Бугарчић, Амил Зурапи, Лазар Ивановић, Андреј Карајовић, Наташа Савић и Михаило Станковић, а да као особа у пратњи учествује директор школе Златко Радосављевић.

Датум уноса:30.12.2023

Стручна посета комплексу MIND PARK

За ученике четвртог разреда образовног профила Техничар вуче и наставнике Железничке техничке школе 19. октобра 2023. године, у сардњи са к...